Logo Kepware - hlavička

Správa aktivačního certifikátu HW klíče

Naučte se používat HW klíč k licenci KEPServerEX a spárovat ho s aktivačním certifikátem. Zvyšujete tak bezpečnost svých dat.

Certifikáty HW klíče jsou digitálně podepsané soubory, obsahující unikátní ID HW klíče a seznam aktivovaných licencí. I přesto, že můžeme certifikát naimportovat na více míst, samotný fyzický HW klíč může být v jednu chvíli svázán pouze s jedním certifikátem. Abychom mohli využívat certifikát, tak ho musíme svázat s fyzickým HW klíčem.

1. Pokud ještě nemáte kopii certifikátu HW klíče, tak se prosím přihlaste do portálu My Kepware a zvolte Download Hardware Key Certificate.

Kepware_KEPServereEX_sprava-certifikace-hw-klice_download-hardware-key-certificate

2. Vložte zde ID vašeho HW klíče a klikněte na Download Support File.

3. Na počítači, kde chcete importovat certifikát HW klíče, zapněte License Utility. Klikněte na tlačítko Activate, zaškrtněte I have a hardware key license file a pokračujte tlačítkem Next.

4. Pomocí tlačítka Import File… najděte certifikát a potvrďte vložení.

5. Certifikát je nyní naimportovaný a po vložení fyzického HW klíče bude KEPServerEX zalicencovaný.

Poznámka: Pro správné fungování HW klíče je potřeba mít nainstalovanou software funkci HW klíče. Už při prvotní instalaci KEPServerEX vybíráte, zda chcete tuto funkci nainstalovat, či nikoliv. Tuto funkci můžete doinstalovat pomocí spuštění instalačního souboru a tlačítka Modify. V části Select Features najděte Hardware Key, zvolte Entire Feature will be installed on the local hard drive a dokončete instalaci.

Další návody

Přenos licence (online)

Potřebujete licenci přenést z jednoho počítače na jiný? Tady je návod, jak na to v online režimu. 1.      Otevřete nástroj License Utility na počítači, ze

Přečíst

Přenos licence (offline)

Jestli potřebujete přenést KEPServerEX licenci na jiný počítač, a to v offline režimu, jste tu správně. Tady je návod krok za krokem.   1.      Otevřete

Přečíst

Napište nám

Napište nám

Formulář jste odeslali úspěšně.

Prosím vydržte, do dvou pracovních dnů
se vám z FOXONu ozveme.