Logo Kepware - hlavička

Emergency ID

Selhal váš operační systém nebo jste přišli o počítač, na kterém je váš KEPServerEX, úplně? Nebojte, o licenci nepřijdete. Její součástí je totiž tzv. Emergency ID.

Emergency Activation ID se využívá v případě, že dojde k selhání počítače nebo systému, třeba když vás postihne hackerský útok, požár, krádež počítače atd.

Emergency ID je navrženo tak, aby šlo použít přes poškozenou nebo chybějící licenci a obnovila se tak funkčnost systému.

Emergency ID se poskytuje pro každou zakoupenou Perpetual/Subscription licenci a pokryje provoz na 7 dní.

1. Pokud potřebujete vaše Emergency Activation ID pro vaši licenci, přihlaste se do My Kepware a využijte nástroj LICENSE INFORMATION, kde vložte Activation ID originální licence a klikněte na tlačítko Look Up.

Kepware_KEPServereEX_emergency-id_look-up

2. Emergency ID si můžete zkopírovat.

3. Emergency ID je jednorázová licence, kterou je potřeba v případě problémů využít pro každý jednotlivý zalicencovaný produkt zvlášť. Tzn. kolik máte poškozených licencí, tolik musíte využít Emergency ID. Emergency ID lze obnovit, pokud ho přesunete zpět na My Kepware portál pomocí License Transfer v License Utility.

Další návody

Přenos licence (online)

Potřebujete licenci přenést z jednoho počítače na jiný? Tady je návod, jak na to v online režimu. 1.      Otevřete nástroj License Utility na počítači, ze

Přečíst

Přenos licence (offline)

Jestli potřebujete přenést KEPServerEX licenci na jiný počítač, a to v offline režimu, jste tu správně. Tady je návod krok za krokem.   1.      Otevřete

Přečíst

Napište nám

Napište nám

Formulář jste odeslali úspěšně.

Prosím vydržte, do dvou pracovních dnů
se vám z FOXONu ozveme.